АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Лют

25

До уваги підписчиків сайту

Автор: admin

на русском языкеНаписати це роз’яснення довелося через те, що в окремих листах, щоadvocat33 надходять до сайту, їх автори – підписчики сайту, виказують деяке невдоволення розсилкою, яка надходить на їх адресу з сайту. Одним не подобається одержання статей російською мовою, іншим не хочеться одержувати україномовні тексти статей. Дехто взагалі висловлює здивування, чому їм надіслали статтю, яка його не цікавить.

Одна підписчиця (Ксюша С.), на надіслану їй статтю сайту про порядок реагування міліції на повідомлення про злочини, навіть написала: «перш ніж мені що-небудь надсилати думайте!!!! і взагалі досить надсилати мені ваші листи!!!!», нібито, хтось Ксющі ці статті за своєю ініціативою надсилає, або хтось по електронній адресі Ксюши може визначити – які саме статті їй потрібні, а які ні? Та, напевне, Ксюші можна пробачити…

Та за будь яких обставин, слід роз’яснити, що не дивлячись на те, що розсилка позначається, як така, що йде з одної з електронних адрес сайту, насправді адміністрація сайту, а тим більше адвокат Кучерявий О.П., жодними розсилками не займаємось.

Розсилку здійснює виключно за Вашим – підписчиків замовленням програмний робот компанії Google Inc, про що, у принципі, наприкінці кожного розсилочного листа написано і кожен підписчик може сам прочитати (щоправда, вони пишуть англійською…). При цьому програма-робот використовує одну з електронних адрес сайту. А ми навіть не знаємо – хто підписався, хто одержує публікації…

Ще раз підкреслюю, що робот Google Inc надсилає статті сайту тільки в тому випадку, якщо Ви самі підписалися на розсилання в передплатній формі (плагіні), яка є на сайті у лівій колонці. При чому, він розсилає всім, хто підписався, всі до одної публікації сайту, не з’ясовуючи – кому, що і на якій саме мові подобається, а кому щось не подобається. І це є природним, адже на то він і є роботом – роботам не притаманні вподобання.

Припинити розсилання тим підписчикам, яким щось не подобається, ми не можемо, оскільки не маємо впливу на цю систему. Однак у кожному розсильному листі повинні бути вказівки про те, яким чином відписатися від розсилання. І кожен може припинити розсилку сам собі.

Якщо Ви не впевнені, що підписка для Вас є досить зручною, то краще не слід підписуватися. Ви завжди зможете прочитати безпосередньо на сайті саме ті статті, які Вам подобаються, і саме на тій мові (українській або на російській), що Вам подобається. До того ж, стосовно мови публікацій, то для зручності відвідувачів сайту, біля кожної статті наявні значки переходу на іншу мову.

______________________________________________________________

Публікація – лютий 2013 рокукоментарі 4

 1. Юлия :

  Прочитав Ваше письмо, по поводу недовольств подписчиков, хотелось бы сказать Вам наоборот огромное спасибо за разьяснения и пояснения относително нормативно-правовых документов государства. По роду своей работы я могу сказать однозначно- люди вообще не знают своих прав, документов, которые действуют на территории государства. И это очень плохо. Очень рада была когда увидела публикации по поводу реагирования органов милиции, СБУ на заявления от граждан. К сожелению, многие считают, что пока их не касется – им это и не нужно.
  Поэтому я хочу Вас поблагодарить. Все четко и понятно излагается . Большое спасибо.

 2. Василий :

  ОЧЕНЬ НУЖНАЯ РАССЫКА. СПАСИБО!

 3. Галина :

  Спасибо за рассылки,я не юрист,но все,что я получаю и не важно на каком языке,достойно внимания. Есть возможность найти для себя то,чего не всегда услышишь от юристов,так называемых профи,особенно “бесплатных”.Спасибо.С уважением,Галина.

 4. Олександр :

  Олеже Петровичу, не звертайте уваги на тупоголових Ксюш і різноманітну русофобську або українофобську шпану – таку ж тупоголову