АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Гру

22

За українцями почнуть пильно стежити: буде, як в Європі

Автор: admin

Голова Нацполіціі Сергій Князєв заявив, що незабаром в Україні буде введена система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Таке рішення було прийнято в зв’язку з аналізом перших успіхів камер після того, як 8 жовтня цього року українські поліцейські стали контролювати швидкість руху транспорту за допомогою сучасних лазерних радарів TruCAM.

Відомо, що обладнання для фіксації порушень правил дорожнього руху буде закуплено за кошти держбюджету. Система буде запущена в новому режимі у другій половині 2019 року.

За словами Князєва, вже завтра кількість пристроїв для вимірювання швидкості TruCam, які використовують патрульні екіпажі поліції, буде збільшена до 99, оскільки нещодавно було придбано ще 66 камер до вже наявних 33. Ці прилади будуть використовуватися на стаціонарних постах поліції. До нового року кількість радарів, які використовують патрульні, планується збільшити до 124.

Крім того, глава Нацполіціі підкреслив: якщо місцеві громади захочуть придбати таке обладнання, відомство за державний рахунок проведе сертифікацію обладнання і воно буде підключено до поліцейської системи.

Раніше в Київській області почали працювати камери відеофіксації порушень ПДР. Так, в селі Нові Петрівці включили 46 камер відеофіксації, серед яких присутні камери з функцією розпізнавання автомобільних номерів. Відеокамери фіксують порушення правил дорожнього руху: перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування, обгону і парковки.

Всі 46 апаратів підключені до обласної загальної системи Безпечна Київщина. В рамках цієї програми проходить контроль транспортних потоків на магістралях столиці і Київської області, а також відбувається пошук автомобілів і осіб, які перебувають у розшуку.

За жителями столиці вже стежать близько двох тисяч камер відеоспостереження, їх встановлюють в місцях найбільшого скупчення людей. Конкретні цифри озвучили в прес-службі київської мерії.

За публікацією, “Politeka”, першоджерело – «”Факты

___________________________________________________________

Публікація на нашому сайті – грудень 2018 року

Зацікавила публікація?
  • Одержуйте нові публікації по RSS або E-mail.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.