АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Лют

19

Зразок клопотання до виконавчої служби в звязку з затягуванням виконання судового рішення

Автор: admin

Ще один зразок клопотання до виконавчої служби, але в даному випадку – в зв’язку з зволіканням виконавчої служби з виконанням судового рішення і наказу (або виконавчого листа) суду.

Дане клопотання адресоване державному виконавцеві обласного підрозділу ДВС, який безпосередньо займається стягненням боргів з бюджетних та подібних установ. Приблизно аналогічного типу клопотання подаються і у випадках, якщо виконанням займається районний підрозділ ДВС, а також, якщо стягувачем є не юридична особа, а фізична особа.

Анкетні дані змінено.

Державному виконавцеві підрозділу примусового виконання рішень Чернівецького обласного управління юстиції

п. Жовтяку Д.А.

58000, м. Чернівці, вул. Целана, 11

стягувача:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Коллаж»

адреса: 60200, м. Сокиряни, вул. Панасюка, 40;

р\рах. 29009801827020 в ___ банку м. Чернівці,

код 3276773

боржник:

Управління Пенсійного фонду України

в _________________ районі

адреса: інд. ______, м. ________________,

вул. ___________________, 24;

р\рах. ____________ в банку УДК в Чернівецькій області, код. 21430609

КЛОПОТАННЯ

у виконавчому провадженні № 6628621

На підставі наказу № 10/163 від 11 листопада 2009 року, 4 грудня 2009 р. Вами було винесено Постанову про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення на нашу користь заборгованості за виконані роботи з боржника – управління Пенсійного фонду України в ________________ районні.

Однак, по сьогоднішній день рішення суду не виконане. Вами мені в усній формі було роз’яснено, що причиною затримки є подання боржником судового позову до державного виконавця.

Для вирішення питання про подальше реагування з боку стягувача, керуючись ст. 12 Закону України “Про виконавче провадження”,

прошу:

повідомити причину невиконання судового рішення, в тому числі прошу повідомити -який саме позов подано боржником та надати мені копії цього позову (позовів).

Директор ТОВ “Коллаж”Філипов О.Л.

___ січня 2010 р.

_____________________________________________________________

Публикация – сентябрь 2010 г.коментар 71

 1. ЗДРАВСТВУЙТЕ ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ.
  МНЕ ПОМОГЛО ТАКОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ. Я НЕ ЮРИСТ,СОСТАВЛЯЛ САМ.
  СПАСИБО ЗА ВАШ ТРУД, ПОЛЕЗНЫЙ САЙТ. ВАШУ ПОЗИЦИЮ.

  ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
  Звернення

  Звертаюсь до Вас згідно законів України: Про державну виконавчу службу, Про виконавче провадження, Звернення громадян.
  03.02.2010 року я звернувся рекомендованим листом (копію додаю) до ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ з заявою Про звернення рішення суду до виконання.
  Як мені було повідомлено в канцелярії моя заява та Виконавчий лист Б..районного суду було направлено Вам до виконання.
  10.03.2010 року в прийомний день, я звернувся до Вас в телефонному режимі з проханням повідомити мене чи відкрите виконавче впровадження по Виконавчому листу від 14/12/2009 року. Так як Виконавчий лист та моя заява були отримані відділом державної виконавчої служби П району ще 05.02.2010 року, рекомендованим листом, отримав Ю. Копію постанови про відкриття Вами виконавчого провадження я не отримав. Згідно закону України Про виконавче провадження. Стаття 24. Прийняття виконавчого документа до виконання.
  Ви відмовили в наданні мені такої інформації по телефону, запросивши мене на особистий прийом.
  На мій особистий гривневий рахунок, вказаний в заяві, кошти від боржника СПД не надходили. Я так розумію, що СПД С відмовився добровільно виконати рішення Б районного суду.
  СПД С. на даний час має всі можливості примусово виконати рішення Б районного суду. Так як володіє нерухомістю у вигляді двох приватних квартир у Печерському районі м. Києва (прописка: На даний час С веде активну підприємницьку діяльність, позиціонуючи себе як виробника залізобетонних виробів, тротуарної плитки, художньої ковки, маючи виробничі потужності, великий штат найманих працівників, автопарк та орендуючи престижний офіс в сучасному офісному центрі :
  Києво-Святошинський р-он смт

  ПРОШУ ВАС:

  1. Вжити відповідних вичерпних заходів що до виконання рішення Б районного суду Київської області № 14/12/2009 року, та примусово стягнути з СПД Сна мою користь 9750 гр. (дев’ять тисяч сімсот п’ятдесят гривень) убачаючи на ті повноваження які надано Вам законами України: Про державну виконавчу службу, Про виконавче провадження.
  2. Направити мені листом копію постанови про відкриття виконавчого провадження стосовно СПД С. (В разі його відкриття).
  3. Накласти арешт (опис , вилучення та примусова реалізація ) на особисте майно, вклади та цінності С, його приватні квартири по вул. Ччи по вул. Ч, у межах суми стягнення за виконавчими документами з урахуванням витрат, пов’язаних з проведенням виконавчих дій.
  4. Накласти арешт на особистий банківський рахунок та кошти СПД С
  5. Направити запити в БТИ, МРЕО та першу нотаріальну контору міста Києва на предмет з’ясування володіння власністю – нерухомим , рухомим майном боржника Со
  6. Витребувати письмові відомості та пояснення по фактах невиконання рішень або законних вимог державного виконавця чи інших порушень вимог законодавства про виконавче
  провадження.
  Згідно закон України: Про виконавче провадження. Стаття 5. Обов’язки і права державних виконавців.
  7. Направити мені копії відповідей з цих державних установ та пояснень С по фактах невиконання рішень та законних вимог державного виконавця, повідомити мене письмово про всі вжиті Вами заходи що до виконання рішення суду про стягнення коштів з боржника Со

  ДОДАТКИ:
  1. Копія Заяви про звернення рішення суду до виконання на одному листі.
  2. Викопіровки про підприємницьку діяльність СПД

  Всього документів на шести листах.

 2. Надежда :

  Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, какой выход из моей ситуации. Мой бывший
  не платил алименты, была начислена на алименты пеня (есть исполнительные листы)но он не платил.Исполн.службой был арестован домик и выставлен на торги. Из-за отсутствия покупателей за вторыми торгами я его выкупила, он подал в суд о признании торгов не действительными через то что на этом же участке (приватизированном) есть еще недостроен-ный (74,5% готовности)дом на который тоже в суде есть иск о разделе. Сегодня суд удовлетворил его требования и признал торги не действительными, но деньги 18,0тыс.грн. мной было уплачено. Выходит у него теперь нет долга по алиментам а у меня тоже нет ни моих денег ни алиментов.Подскажите на кого теперь мне подавать в суд о возврате моих 18 тыс.грн. и имею ли я право подать на пеню по алиментам (он ведь не погасил алименты)? И если подавать на исполнительную в суд то в какой районный или административный? Могу ли я применить индекс инфляции, пеню на 18,0тыс.грн ведь почти 2 года тянулся суд и деньги обесценились. Жду Вашего ответа. Зараннее Вам благодарна. Надежда

 3. admin :

  Надежде: вопрос требует специального и очень тщательного изучения. Обратитесь к адвокату по месту жительства.

 4. Мария :

  Доброго дня Олеже Петровичу!
  Підсажіть будь-ласка як мені бути:
  чоловік перестав платити аліменти, я вже півроку як посилено спілкуюсь з виконавцем, провадження розпочато, із слів виконавця слідує, що чоловік не працює, перебуває у активному пошуці роботи, заробітку не має, майно відсутнє. Наша дитина часто хворіє, мені одній її лікувати важко. Підскажіть, як можна вплинути на чоловіка, виконавця та стягнути заборговані аліменти. Завчасно вдячна Марія С.

 5. admin :

  Мария: пишить скарги на бездіяльність виконавця до його начальника, а згодом, якщо не допоможе – вище

 6. Сергей :

  здравствуйте Олег Петрович прошу Вас по возможности пояснить порядок, действий в отношении ГИС.
  ситуация следующая меня в 22.07.2010г. инспектором ГАИ было оштрафовано на 51 грн. за неиспользование ремня безопасности, но постановления на руки мне не давали и никаких бумаг я не подписывал и штраф не оплачивал, а сейчас гос.исполнитель открыл исполнительное производство и в устном разговоре сообщил мне что будет взыскивать с меня не 51 грн. а 102, а также то что с ГАИ В ГИС постановление передали только 27.08.2011 больше чем через год., я не могу понять как так и за что, я должен оплачивать штраф за админ правонарушение по истечению трёх месяцев, он также вручил мне копию постановления инспектора ГАИ.

 7. admin :

  Сергей: обжалуйте постановление в суд

 8. Ира_дети пенсионеров :

  Такой вопрос.Умер отец. Маме по постановлению КМ 649 насчитали виплату “як вдові по категорії громадян” в управлении соцзахисту.Управленеи в письме сообщило, что выплата будет произведена почтой,список №11111 от 17.05.11. Однако до сих пор никто ничего не выплати. Мама звонит в управление еженедельно-говорят, мол денег нет..КУДА жаловаться, чтобы потом не оказалось, что 6 месяц прошло и уже все поздно?

 9. admin :

  Ира_дети пенсионеров: жаловаться реально некуда, а ближе к концу 6-ти месяцев, если не выплатят, то подайте в суд, что бы срок не пропустить.

 10. Статтю 11-1 не знайшов…

 11. admin :

  Сергей: дякую, зразок був за старою редакцією закону. Виправлено.

 12. Ира_дети пенсионеров :

  Подали на касацию в ВАСУ после ухвалы апеляционного административного суда,где отказали в правонаступничестве. Ухвала подлежала оскарживанию в ВАСУ.Дело передали в суд 1-ой инстанции. НО!!!!Суд 1-ой инстанции стал рассматривать дело и выпустил новую ухвалу с возможностью оскарживания в апеляцион административн суде(все по тому же вопросу правонаступничества).
  НО я же законную по всем процедурам и порядкам КАС касацию в ВАСУ подала…
  ГДЕ ,в архиве какого суда, должно находиться дело после рассмотрения дела апеляционным административным судом?. ОТкуда ВАСУ будет запрашивать дело: из суда 1-ой инстанции или из Апеляционного административного?КАКОВА тут обычная процедура для суддей ВАСУ по запросу рассматриваемого дела при касации.В нашем случае опять власти путают людей и организовывают карусели.Но я могу еще написать жалобу на судью 1-ой инстанции и нарушения и потребовать оставить дело в архиве суда 1-ой инстанции….Права ли я? СПАСИБО!

 13. admin :

  Ира_дети пенсионеров: любое дело после рассмотрения любой инстанции всегда возвращается в суд 1-й инстанции и только оттуда запрашивается вышестоящими инстанциями

 14. Саша :

  Олег Петрович!
  Проінформуйте! чи можна звернутися до суду з позовом про стягнення різниці не стягнутих коштів з ДВС за неналежне виконання своїх обов’язків державним виконавцем.

 15. Ніна :

  Доброго дня, я Селезньова Ніна Олександрівна ,чорнобилець, звертаюсь до Вас за юридичною допомого у вирішенні моєї проблеми, яка полягає в тому, що я отримала виконавчий документ, що видав Ріпкинський районний суд 31 січня 2011 року, даний документ разом з заявою про відкриття виконавчого провадження направила до відділу державної виконавчої служби Ріпкинського районного управління юстиції та стала чекати виконання. У вересні я зателефонувала до управління праці та соціального захисту населення Ріпкинської державної адміністрації, з метою зясувати коли будуть виконані мої позовні вимоги, мені відповіли, що я вже потрапила до списків та що мені вже нараховані кошти на виплату. Стала чекати , але все марно. Потім я знову зателефонувала і мені відповіли, що коштів не має і як тільки надійдуть то виплатять. Потім 28 грудня 2011 року, мені прийшов лист з Відділу державної виконавчої служби в якому була постанова державного виконавця про повернення виконавчого документа. даною постановою було встановлено, що наявна встановлена законом заборона щодо звернення стягнення на майно чи кошти боржника, оскільки у нього відсутнє інше майно чи кошти, на які можна звернути стягнення, також проведення інших виконавчих дій стосовно боржника виключає можливість виконання відповідного рішення суду. Чи є дана постанова законною і чи можливо її оскаржити? Куди тепер мені потрібно звернутися, якщо не виконується рішення суду протягом року та скільки мені ще чекати??? Допоможіть мені будь ласка у вирішені цієї проблеми!!

 16. admin :

  Саша: звернутися можна, але навряд чи вдасться прямо такі різницю стягнути. Можна ставити питання про стягнення моральної шкоди, але розмір буде відносний, навіть якщо задовольнять

 17. admin :

  Ніна: насамперед потрібно було не телефонувати в УПСЗН, а написати їм листа. Тоді б з їх письмової відповіді була б більш зрозумілою ситуація. Бо те, що вони розповідають, в значній кількості випадків не відповідає дійсності. Оскаржити постанову виконавця можна до начальника служби або до суду. Але звернути стягнення на майно та кошти УПФ виконавець дійсно не може. Можливим є звернення до Європейського суду. Але за будь яких обставин потрібна письмова відповідь УПФ

 18. Саша :

  Олег Петрович! Дякую за відповідь. Порадьте, якщо рішення суду не виконується 2 роки, до Європейського суду я можу звернутися?
  Чи потрібно перед зверненням до Європейського суду, проходити додаткові державні інстанції.

 19. admin :

  Саша: в ЕС можна звернутися, якщо мало місце порушення Ваших прав людини, передбачених Європейською конвенцією про права людини. Невиконання судового рішення, є таким порушенням, але потрібно правильно обгрунтувати і чітко підтвердити факт невиконання. Більш детально подивиться https://ukr-advokat.org.ua/как-обратиться-в-европейский-суд/

 20. Саша :

  Доброго дня ! Порадьте, ДВС може юридично провести та звернути стягнення на кошти які належать боржникові від інших осіб. Мова іде про кредитну спілку, кошти які перебувають у людей, які брали кредити, вони платоспроможні і сплачують кошти в КС кожного місяця.
  Так як кошти сплачуються готівковим платежем у касу, то спілка їх приховує від ДВС веде дві каси не офіційно.
  Доброго вечора !
  Порадьте, Якщо ДВС подала подання до прокуратури про притягнення керівника КС до кримінальної відповідальності і просять прокуратуру провести перевірку фінансово-господарської діяльності за участю органів КРУ,так як КС ухиляється від виконання рішення суду. Прокуратура протягом 9 місяців не доручає КРУ провести перевірку і постійно відписується і знаходить безліч причин, щоб не провести перевірку- одним словом покривають.Чи може ДВС згідно ст.13 ЗУ Про ВП залучити спеціаліста КРУ для проведення перевірки

 21. admin :

  Саша: на кошти цих людей звернути стягнення не можна, а вот повідомити про них в ВДВС можна. ВДВС зясує, чио вони сплачують ці кошти і може вжити відповідні заходи. КРУ залучається лише там, де завдано шкоду інтересам держави

 22. Саша :

  Доброго дня ! Дякую за відповідь, порадьте
  Позовну заяву подавати до суду за місцем знаходження ВДВС, чи до суду , який видав виконавчий лист? Яку суму коштів потрібно платити за держмито і ІТЗ, при подачі позову на ВДВС? Звернувся в суд, повідомили, що взагалі не потрібно нічого платити, я думаю що вони поплутали позов зі скаргою.
  Рік назад написав заяву до ВДВС, щоб вони звернули стягнення на кошти, які належать боржнику від інших осіб реагування ніякого. По прізвищам в мене таких людей звісно немає, але ВДВС може запросити їх у боржника, чи навіть подивитися у електронних базах боржника?

 23. admin :

  Саша: куда подавати, залежить від того – який у Вас позов. По суд. збору всі відповіді можете знайти https://ukr-advokat.org.ua/новий-закон-про-судовий-збір/#more-6420 . ІТЗ вже не існує взагалі

 24. Валентина :

  Олег Петрович! Дякую за відповідь.Порадьте, якщо рішення суду не виконується 2,5 роки, куди мені потрібно звернутися?

 25. admin :

  Валентина: якщо Вы зверталися в виконавчу службу, то скажиться на її бездіяльність до вищестоящого керівництва, або в суд.

 26. Елена :

  Доброго дня,Олег Петрович,звертаюсь до вас за порадою:
  справа в тому,що 3,5 роки тому Верховний Суд України прийняв рішення по справі відшкодування мателіальних та моральних збитків(2254грн)на мою користь(від 02.11.2008),цю суму йому розтягнули на 3 роки.
  25.11.2008р. виконавча служба отримала мою зайву щодо примусового стягнення з боржника заборгованості і мій особистий рахунок в “ощадбанку”.По сьогоднішній день боржник нічого мені не виплатив.В листопаді 2011р. я,в усні формі,звернулася до начальника виконавчої служби із проханням надати мені пояснення,чому до сих пір немає результатів.На що він мені пообіцяв на протязі 10 днів розібратися та надіслати мені відповідь.
  Як ви розумієте,ніяких пояснен я досі не отримала.
  Скажіть,будь ласка,куди тепер мені звертатися і що мені робить?
  Найголовніше я забула вам написати,що мій боржник-депутат районної ради.Можливо це відіграє якусь роль у цій справі?!
  Буду вдячна вам за підказку.

 27. Валентина :

  Олег Петрович, дякую за відповідь. В суд потрібно звертатися з позивною заявою на районну виконавчу службу?
  Я вже зверталася в обласну виконавчу службу зі скаргою про бездіяльність районної виконавчої служби. Після чого мені було повернено лише 15% від суми боржника, а решту боргу не повертають обгрунтовуючи тим, що не має коштів на рахунку фермерського господарства…
  Потім я зверталася з позивною заявою до районного і апіляційного суду на засновника фермерського господарства. Де рішення суду було не на мою користь. Відповідь: (Засновник фермерського господарства — не відповідає своїм майном за борги фермерського господарства)
  Що ви мені порадите в цій справі???
  Дякую за допомогу.

 28. admin :

  Елена: писати потрібно заяви, клопотання, скарги, а не розговори вести

 29. admin :

  Валентина: занадто у Вас запущено. Зверніться до адвоката по місцю проживання.

 30. Віктор :

  Доброго дня!
  Я замовив металочерепицю. Розплачувався готівкою в євро (вони мені запропонували що таким чином буде дешевше). Фірма доставила мені лише частину матеріалу. Звернувся в Управління захисту прав споживачів. Управління виявило порушення в роботі фірми.
  Подали справу в суд. Через пів-року судової тяганини (відповідач переважно не з”являвся або відтягував засідання) нарешті було прийняте рішення на мою користь – стягнути вартість недопоставленої черепиці 20.000грн+6.000грн пеня і збитки.
  Далі подав виконавчий лист у ДВС. Пройшло вже пів-року. Я неодноразово телефонував і приходив на прийом до судового виконавця. Результату на даний момент практично ніякого. Зі слів виконавця: на рахунках фірми немає грошей, в БТІ нічого не зареєстровано, з МРЕВ немає відповіді; майно заарештоване (на питання про перелік заарештованого я ніякої відповіді не отримав). Юридична адреса фірми – домашня адреса начальника фірми, фактична адреса фірми інша. Арештувати майно мають по юридичній адресі чи по фактичній?
  Я знаю що фірма і далі спокійно торгує, через банк нічого не проводять а беруть готівкою. Фірма має торгову марку “Тепломаркет”, а по документам які мені видали – ТзОВ “Інженерний центр “Біоенергія”. Ще під час судової справи перевіряюча з Управління у справах споживачів мені розповіла що на цю ж фірму знову подали до них скаргу, тільки вже документи були оформлені на ПП.
  Порадьте мені будь-ласка що робити в даній ситуації. Тиснути на держвиконавця? Може подати заяву в прокуратуру за шахрайство?

 31. admin :

  Віктор: маєте право зняти копії з усього виконавчого провадження. Подайте письмові скарги на бездіяльність державного виконавця до начальника вДВС або до суду.

 32. Віктор :

  Олег Петрович, дякую за відповідь.
  Готую звернення до державного виконавця.
  Зрозуміло, що підприємець приховує майно і кошти, не бажаючи виконувати рішення суду. Мені відомо, що вони працюють за готівку і не проводять гроші через банк (з мене оплату брали готівкою). Скажіть, чи можливе звернення стягнення на особисте майно, транспорт, нерухомість директора ТзОВ, як це писав в першому відгуку до статті Слава?

 33. admin :

  Віктор: власник и керівництво підприємства не відповідають своїм майном по зобовязанням підприємства

 34. Виконавець :

  У меня вопрос к Олегу Петровичу, как вы себе представляете исполнение решения суда по взысканию алиментов, если должник нигде не работает, имущества не имеет, в ВДВС является регулярно по повесткам, сетует на то что работы по его профессии нет и в ближайшее время не будет? Что с него взять, кроме анализа суточной мочи? Или госслужащий должен вынуть эти деньги из своего и так не слишком широкого кармана?
  Вы прежде чем писать жалобы на действия государственного исполнителя, поставьте его на свое место и задумайтесь как бы вы поступили находясь на его месте!?

 35. admin :

  Виконавець, я Вас понимаю, однако надо и людей понимать. К сожалению, у нас развилась тенденция: как только человек должность получил, то он то как раз и не ставит себя на место людей, которые к нему обращаются со своими проблемами и для которых он, фактически должен быть “обслуживающим персоналом”, а заботится прежде всего о формальных показателях работы.
  Действительно, бывает много случаев, когда госисполнители не в состоянии выполнить решение суда. Но, к сожалению, в большинстве известных мне исполнительных производств, госисполнители не использовали все, предусмотренные законом средства для исполнения решения суда.
  Я все понимаю: загруженность, нехватка финансирования и т.п. А какое дело до всего этого “стягувачу”? Он пострадал, потом потерял в судах кучу времени, а часто и денег, надеется на специальный госорган, а там руками разводят…
  Если Вы сделаете по исполнительному производству все – что положено, то Вам никакая жалоба в прокуратуру не повредит, а терять время на “отписки” по жалобам – это часть работы любого чиновника

 36. Виола :

  Добрыый день, Олег Петрович. По расписке исполнительный лист по решению суда (18.11.2011 г.)направлен в ОГИС(произвоство открыто 02.12.2011 г.).
  Должник ни на суд, ни к исполнителю ни разу не явился., ни на какие контакты с момента истечения срока расписки не шел, и никаких попыток возвратить деньги не делал. Первый исполнитель, уверял, что по всем необходимым организациям разослал запросы, и на должднике нет никакого имущества и доходов. При выходе на место были его родственники, только старая мебель, а на бытовую технику, чеки по которым она принадлежит родственникам, соответствееено никакое имущество описано не было. Сейчас новый исполнитель вышел на место повторно, никто не открыл. Сейчас ждем решение суда о принудительном вхождении.Но по всей вероятности взять будет нечего, никаких доходов нет. Олег Петрович, скажите, пожалуйста, можно ли подачей заявления в прокуратуру привлечь должника по статье мошенничество, и может ли это поспособствовать вернуть деньги.Заранее благодарю.

 37. admin :

  Виола: не получится. Нет тут мошенничества, а есть гражданско-правовые отношения, что уже установлено судом по Вашему же иску и теперь даже обсуждению не подлежит. Прокуратура Вам тут не поможет. Есть ли у него ничего нет, то ничего и не получится. Можно пробовать запретить ему выезд за границу через ОГИС, но не знаю – насколько это для Вашего должника существенно

 38. Виола :

  Спасибо за разъяснение, еще один вопрос: а за неисполнение решения суда, можно должника привлечь к ответственности?

 39. admin :

  Виола: в некоторых случаях теоретически можно, но реально далеко не всегда это удается

 40. Валентина :

  Олег Петрович, скажіть будь ласка чи відповідає засновник фермерського господарства за борги свого господарства??? Якщо так то які закони існують по цьому питанню?

 41. admin :

  Валентина, фермерське господарство є юр. особою і засновник не несе особистої відповідальності за його борги, таку відповідальність несе лише само господарство всім своїм майном, але на замельні ділянки надані до фермерського господарства може бути звернуто стягнення, навіть, якщо вони не належать господарству, а належать засновнику (ст. 21 Закону “Про фермерське господарство” http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/973-15/ed20110616)

 42. Лена :

  Здраствуйте!У меня такая ситуция,я подала на алименты в твердой денежной сумме,мы в разводе с мужеи 2 года,ребенку 4.Он алименты плтить не будет,но пока идет рзберательство в суде могу ли я взять квартиру в которой часть принадлежит бывшему мужу,под арест,в свези с тем ,что все имущество его, кроме этой части приндлежит в законном порядке его матери,и они собираються эту квартиру продавать,тогда у бывшего мужа в обще не будет принадлежащего ему имущества.Что делать ,подскажите!

 43. admin :

  Лена: не сможете. Если хотят продать квартиру, то продадут, имеют на это право. К алиментам это на данном этапе отношения не имеет

 44. ник :

  Здравствуйте! У меня сложилась такая ситуация:
  В течении 2-х месяцев я подавал в суд заявления о выдаче мне исполнительного листа на постановление суда,которое вступило в силу в декабре 2011 года.Всего я подал 3 заявления на выдачу исполнительного листа, но когда приходил за самим исполнительным листом, то судовой распорядитель всё никак не мог найти заявление и приходилось писать очередное.Так продолжалось 2 месяца.Потом он всё-таки выдал мне исполнительный лист,но постановление суда, на которое он выдан, в нём указано не полно (Обязать ПФ провести перерасчёт пенсии, но не указано выплатить, хотя в постанове суда указано и выплатить).Что мне делать в этом случае? Писать заявление в суд об исправлении ошибки, допущенной при оформлении или выдачи исполнительного листа? Какой существует срок выдачи исполнительного листа после подачи заявления о выдачи исполнительного листа, а то мне судовой распорядитель всё какие-то 15 дней приплетает? И как привлечь к ответственности судового рапорядителя за халатность?

 45. admin :

  ник: вообще-то, надо было хотя бы во второй раз (когда первый обожглись) потребовать у работников канцелярии сделать отметку о получении Вашего заявления на Вашей копии этого с датой получения. Исполнительный лист должны выдать в кратчайший срок, конкретные сроки мне не известны. Если есть ошибка, то напишите заявление об исправлении недостатков, приложите исполнительный лист, заставьте их расписаться на Вашей копии о получении. Если у Вас есть хотя бы даты, когда Вы подавали заявления, то можно пожаловаться в гос. суд. администрацию вашей области

 46. Виктория :

  Добрый день, подскажите пожалуйста. в исполнительной службе находится исп.лист о взыскании алиментов на ребенка. бывший муж алименты не платит, аргументируя отсутствием офиц. работы. у исполнителя не появляется. вот уже четвертый год исполнитель не производит никаких действий по отношению к должнику. сумма долга по алиментам около 30000 грн.на мои заявления о предоставлении информации про ход исполнительных действий, получаю отписки не только от службы но и от Главного управления и от Прокуратуры.
  в розыск его не объявили и уголовное дело не завели. куда еще обращаться и как заставить службу хотя бы выдавать справки о неполучении алиментов, которые они отказываются высылать. спасибо

 47. admin :

  Виктория: можете подать в суд админиск на бездействие исполнительной службы. Также напишите жалобу в Департамент исполнительной службы. Имеете также право снять все копии с исполнительного производства.

 48. Ирина :

  Добрый вечер! Скажите пожалуйста имеет ли право исполнитель звонить должнику на мобильный телефон и требовать добровольного исполнения? Зная о том, что на постановление подано обжалование.

 49. admin :

  Ирина: имеет право. А Вы имеете право обжаловать его действия

 50. Ирина :

  Подали жалобу на его действия начальнику исполнительной службы. Он полностью поддерживает все действия исполнителя, и так же как и исполнитель хомят нашему доверенному лицу(естественно факт хамства не подтвердить.) И еще заставляют нашего доверенного прям в исполнительной службе получить уведомление и поставить свою подпись, все это они снимают на камеру.

 51. admin :

  Ирина: если Ваше доверенное лицо о чем-то уведомляют, то он обязан получить это уведомление и расписаться. А если он не выполняет свои обязанности, то исполнитель имеет право зафиксировать это. А если Вам не нравится позиция начальника службы, можете обжаловать действия исполнителя и начальника вышестоящему начальнику или в суд.

 52. Екатерина :

  Добрый день. Подскажите,куда подавать в суд на ГИС за халатность( не передали вовремя документы в мрэо,что машина снята с ареста),и через полтора года!! у нас забрали машину на штрафплощадку! Теперь уже 2 недели ждем,пока они делают документ,который уже полтора года назад должен был готов!спасибо большое за совет.

 53. admin :

  Екатерина: в окружной административный суд

 54. Вера :

  Добрий ден! Постанова суду про перерахунок пенсії допущена до негайного виконання. За вимогою ДВС ПФУ виконав рішення тільки в межах стягнення за один місяць (п.1 частина 1 ст.256). Я вважаю, що до негайного виконання постанову звернуто згідно п.1 частини 2 ст.256 та рішення суд “провести перерахунок та здійснювати виплату пенсії з 01.11.2012” підлягає в повному обсязі незважаючи на те, що Відповідач подав апеляцію.Згідно п.2 ст.257 КАС України: “Судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, є підставою для його виконання”.

 55. admin :

  Вера, формально Вы праві, але реально нічого не змінете

 56. Олександр :

  Добрий вечір Порадбте як діятии в подальшому Суд виніс Ухвалу про бездіяльність державного виконавця Чи можу я звернутися до суду з заявою про стягнення з ДВС різниці не стягнутих коштів з боржника. Якщо так то до якого суду потрібно подавати позов.

 57. admin :

  Олександр, не можете. ВДВС не є платником аліментів. З них можа стягнути лише моральну шкоду і документально підтверджену шкоду, завдану діями чи бездіялністю.

 58. Олександр :

  Добрий вечір!

  27.10.2009 та 14.10.2010 винесені рішення на мою користь про стягення кошті. Чи можу я, якщо не проустив термін, подати одним позовом про стягення компенсації за час прострочення боргу з урахуванням індексу інфляції та 3% річних за час прострочення боргу.Розрахунки проводитиму по дату винесення рішень.

 59. admin :

  Олександр: відповідь на Ваше питання залежить від того, що це за стягнення – яких коштів, за що, чи пов”язані між собою ці рішення і кошти? Якщо йдеться про боргові кошти і позов до одної і той самої людини, з аналогічних питань, то в принципі, закон цього не забороняє.

 60. Олександр :

  Добрий вечір!
  ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
  17.07.2012 № 01-06/928/2012
  Отже, чинне законодавство не пов’язує припинення зобов’язання з прийняттям судового рішення чи відкриттям виконавчого провадження з його примусового виконання, а наявність судових актів про стягнення заборгованості не припиняє грошових зобов’язань боржника та не виключає його відповідальності за порушення строків розрахунків (див. постанову Вищого господарського суду України від 31.08.2011 № 16/587-22/430);
  Якщо ДВС стягнуло з боржника 2000 із 30000 то стягнення компенсації за час прострочення боргу з урахуванням індексу інфляції та 3% річних, чи можу я брати період для нарахування 01.02.2009 до 11.02.2013 і суму для нарахування 30000.

 61. admin :

  Олександр, Ваше питання є не зрозумілим

 62. Олександр :

  Добрий вечір!
  Договір закінчився в 2009 році, кошти відсуджені, але з боржника стягнуто частково.
  ЦКУ передбачає, що зобов’язання припиняється виконанням проведене належним чином.
  Мене цікавить на який період я можу нараховувати індекс інфляції та 3% річних.
  Тобто чи можу я використати період з січня 2009 по січень 2013, так як зобов’язання невиконане належним чином.

 63. admin :

  Олександр, цілком можливо, але дати точну відповідь по такому питанню без ознайомлення с документами надати не можливо

 64. Тетяна Н. :

  Добрий день, підскажіть будь-ласка як правильно скласти позовну заяву на виконавчу службу про те,що вона не вживає ніяких мір по стягненню аліментів????Дякую за відповідь

 65. admin :

  Тетяна Н., вибачте, але на таке питання не має іншої відповіді, як “скласти правильно”. Кожна заява має індивідувальний характер. Зверніться до адвоката по місцю проживання.

 66. Екатерина :

  Помогите!!! Нужно написать заявление на исполнительную службу о снятии с реализации квартиры… подскажите пожалуйста текст..
  заранее спасибо.

 67. admin :

  Екатерина: извините, но как Вы представляете себе, что я буду всем тут тексты писать? Обратитесь с документами к адвокату по месту жительства.

 68. Артем :

  Здравствуйте! У меня такая проблема. Органами ДВС с пенсии у меня взыскали штраф ГАИ который я оплатил в 15-ти дневный срок. Я принес исполнителю квитанцию о том что я оплатил штраф и написал заявление о том чтобы мне вернули на мою счет (я указал в заявлении реквизиты) взысканную сумму штрафа. но мне исполнитель говорит что надо обращаться в суд и только тогда через казначейство я смогу получить деньги, так ли это?

 69. admin :

  Артем, вообще-то они и сами, в принципе могут, но в люьом случае, если не хотят, то Вы можете добиться этого только через суд

 70. Саша :

  Добрий вечір !

  Проінформуйте, якщо ДВС тривалий час не виконує рішення суду, чи можна їх отримати скориставшись Законом Про гарантії держави щодо виконання судових рішень, чи він регулює відносини тільки державних підприємств.

 71. admin :

  Саша, не дуже зрозумів, як Ви хочете отримати ДВС, але щодо цього закону, то він стосується лише рішень по стягненню коштів з державних установ