А Д В О К А Т
Кучерявый Олег Петрович

полный комплекс юридических услуг, защита интересов граждан и юридических лиц

Сен

22

Найновіший зразок позову дітей війни (по КАС)

Автор: Advocat

На нашому сайті вже публікувалися зразки й адміністративного і цивільного позовів до Пенсійного фонду громадян, які віднесені законом до категорії «діти війни»- стосовно недоплат сум, передбаченої законом соціальної допомоги. У зв’язку з останнім Рішенням Конституційного Суду України, такі позови знову подаються в порядку адміністративного судочинства, тобто відповідно до Кодексу адміністративного судочинства (КАС України)

Публікуємо найновіший зразок (на сторінці «Образцы документов» і в рубриці «Пенсии и соцстрах«). Перед тим, як підганяти під себе такий зразок позову (а це необхідно робити уважно), рекомендую Вам обов’язково звернутися до свого Управління Пенсійного фонду із заявою про доплату й про фактично виплачені Вам суми соціальної допомоги. При складанні позову обов’язково перевіряйте всі розрахунки (в адвокатському бюро бухгалтерів не має, могли й помилитися, якщо побачите помилку — просимо повідомити) і уважно вносьте доповнення, які стосуються особисто Вас (там, де лінії).

Позов складений за 2009 і 2010 роки, оскільки строк звернення до суду по КАС досі був один рік, а тепер ще потрібно з’ясовувати, чи ще поки рік, чи то вже 6 місяців. З 1 січня 2009 р. узято про всякий випадок — може в когось знайдуться поважні причини пропуску строку. Якщо додаткових поважних причин не має, то зітріть відповідний абзац. Не забувайте, що поважні причини потрібно треба довести.

З позову прибрані також застарілі (для цього періоду) посилання на рішення Конституційного Суду за 2006-2008 роки, одночасно включені детальні розрахунки, що б суди не посилалися на те, що вони самі порахувати не можуть.

Держмито при подачі позову становить 3,40 грн., ІТЗ платити не потрібно. Пункт про розгляд справи без Вашої участі носить рекомендаційний характер (як і весь зразок). Вважаємо, що немає ніякого сенсу ходити (або їздити) у суд, витрачати на це гроші, тріпати собі й працівникам суду нерви, оскільки рішення кожен суд приймає стандартні, не залежно від того, будете Ви ходити, чи ні. Виключення можуть становити тільки випадки, коли Ваші поважні причини пропуску строку звернення до адміністративного суду можуть підтвердити свідки. У такому випадку знадобиться й самому йти і свідків приводити. Таким чином, якщо Ви бажаєте або змушені ходити на засідання, те останній пункт у позові приберіть.комментариев 7

 1. ПЕТР:

  ГЛУБОКО БЛАГОДАРЕН ВАМ ЗА ПОМОЩЬ! ЗДОРОВЬЯ ВАМ И БЛАГОПОЛУЧИЯ!

 2. Сергей:

  Скажіть е статус учасника війни і дитина війни як учасник війни отримую допомогу 70грн є якась можливість отримати компенсацію як дитина війни?

 3. admin:

  Сергей: щось одне на Ваш вибір.

 4. Елена:

  Ув. Олег Петрович! Есть ли новый образец за январь-март 2011 года по «детям войны»?

 5. admin:

  Елена: просто добавьте к образцу расчеты за эти месяцы и в исковых требованиях укажите интересующий Вас срок. Будет время — дополню образец

 6. Маргарита:

  Уважаемый Олег Петрович! Отправила иск (дети войны) за 2010 в октябре 2010г. ответа нет. Мои дальнейшие действия. (Или они не отвечают по сроку исковой давности?). но хотя бы за период январь-сентябрь должны заплатить??? Что делать? Заранее благодарна. Маргарита.
  Простите, ошиблась. За период январь-август.

 7. admin:

  Маргарита: Ваш иск скорее всего давно рассмотрен и ждет, когда Вы обратитесь в суд для получения решения (постановления) суда и исполнительного листа. Напишите заявление на выдачу и подайте в канцелярию суда. Когда получите исполнительный лист, подайте его с заявлением о взыскании в исполнительную службу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *