АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Жов

12

Ювенальна юстиція знищує інститут родини

Автор: Avtor

Ювенальна юстиція відкриває величезні можливості для сваволі чиновників, дозволяючи їм безкарно й, по суті, часто безпричинно віднімати дітей у батьків. Таку думку виразив народний депутат України Є. Царьков.

Як відомо, в 2009 році більшість депутатів Верховної Ради відхилили законопроект про впровадження «ювенальної юстиції», і це було

схвально сприйняте суспільством.

Але сьогодні, як відзначив Євгеній Царьків, «не миттям, так катанням» вона знову піднімає голову. «Незважаючи на позицію ВР, деякі ювенальні технології були уведені «нишком» – підзаконними актами й інструкціями, і це дало чиновникам більші повноваження», – відзначив він.

«Сьогодні Україна щосили прагне в Європу. Прямо-таки зі шкіри геть, щоб тільки «не гірше, ніж у людей». Під «людьми», звичайно ж, розуміється тільки Євросоюз і нічого, крім нього, жаданого. Заради нього стандартизуються товари й міняється технологія виготовлення продуктів, заради нього проводяться «прозорі» вибори із щедрим хлібом-сіллю для спостерігачів від ОБСЄ, заради нього спішно впроваджуються в слов’янський менталітет західні «цінності», від яких Захід і сам того й дивися впаде під натиском ісламу, як у свій час Рим від варварів.

Там, на Заході, райдужні прапори вже стали невід’ємною частиною політичного спектра. Для багатьох тамтешніх пасторів давно стало в порядку речей «вінчати» одностатеві шлюби. І навіть святі для будь-якої нормальної людини слова «мама» і «тато» виявляються під забороною – мол, їхнє вживання «дискредитує» одностатевих збоченців, яким там давно вже дозволили всиновляти дітей!», – обурився Євгеній Царьків.

Заради «прозахідної орієнтації», за його словами, міняються й листуються деякі Закони України. Зокрема, парламентарій має на увазі таке явище, як «ювенальна юстиція» – «давно влаштувалася й у Європі, і в США, і яке нарешті-те, «у ногу згодом» дійшло й до України». «Коротенько суть поняття можна викласти так: вселяння дітям, що в них є тільки права, а в батьків – тільки обов’язки по утриманню дітей і потаканню будь-яким примхам чада. Не менш страшно й те, що «ювенальна юстиція» відкриває величезні можливості для сваволі чиновників, дозволяючи їм безкарно й, по суті, часто безпричинно віднімати дітей у батьків», – упевнений комуніст.

Варто нагадати, що до цього нововведення критично віднеслося багато педагогів, юристів, психологів, батьківська й релігійна громадськість (православні, католики, мусульмани) України.

Що стосується політичної арени, те проти ювенальної юстиції жорстко й категорично виступила лише Компартія України.

«Ця система законодавства для неповнолітніх по усьому світі призводить до людських трагедій, руйнуванню інституту родини, стрімкому зростанню молодіжної злочинності», – заявив Євгеній Царьків.

Крім того, за словами народного депутата, «ювеналка» прямо призводить до самогубств «нещасних батьків». «Такі випадки вже були в Росії й Україні, де проблема бідності є дуже гострою, і дітей, згідно «ювенальним стандартам», можна відбирати в більшості населення. За офіційним даними, «ювеналка», яка саме зароджується, довела до самогубства декількох жінок у Лохвицькому районі Полтавщини, де чиновниця відібрала дітей у нормальних, добропорядних батьків, які не вели асоціальний спосіб життя», – нагадав комуніст, додавши: «Таким чином, замість захисту прав дітей «ювеналка» робить їх сиротами. При цьому більшість випускників дітбудинків через відсутність рідної родини не можуть нормально соціализуватися, стати повноцінними громадянами суспільства, створити свою щасливу родину».

Євгеній Царьков

____________________________________________________________

Публікація – 2012 рікКоментарі закриті.