АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

“Гарячі лінії” та “Телефони довіри” держорганів

 

На цій сторінці публікуються номери телефонів “довіри”, “гарячих ліній”, тощо, поштові і електронні адреси державних органів України (і не лише), по котрих можна і варто негайно звертатися, якщо Ви вважаєте, що якісь чиновники на місцях порушують Ваші права.

 

На этой странице публикуются номера телефонов “доверия”, “горячих линий” и т.п., почтовые и электронные адреса государственных органов Украины (и не только), по которым можно и следует незамедлительно обращаться, если Вы считаете, что какие-то чиновники на местах нарушают Ваши права.

&&&

Шановні відвідувачі сайту, якщо Ви помітили, що якісь телефон або ссилка не працюють, велике прохання повідомити адміністратору сайту на адресу, зазначену на  сторінці на сторінці «Контакти».

Інформація про зазначені телефони і адреси відповідає відомостям, які публікують самі ці органи, тому адвокатське бюро не може гарантувати їх точність і працездатність.

Багато телефонних номерів працюють цілодобово з невеличкими перервами.

Більше ссилок (гіперпосилань) на інтернет-сайти державних і міждержавних органів України та інших країн можна знайти на сторінці “Інтернет-ссилки”

 

Уважаемые посетители сайта, если Вы заметили, что какие-то телефон или ссылка не работают, большая просьба сообщить администратору сайта на адрес, указанный на страничке “Контакты”

Информация об указанных телефонах и адресах соответствует данным, которые публикуют сами эти органы, поэтому адвокатское бюро не может гарантировать Вам их точность.

Многие телефоны работают круглосуточно с небольшими перерывами.

Большее количество ссылок на интернет-сайты государственных и межгосударственных органов  Украины и иных стран можно найти на страничке “Интернет-ссылки”

 

Кабинет Министров Украины Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні. Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії» +38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру

Верховный Суд Украины  прекратил свою работу с начала 2018 года

Верховный Суд (действующий с 2018 года) 0 800 501 492

Национальная полиция   0800-50-02-02

Национальное антикоррупционное бюро 0-800-503-200; +38(044) 246-34-11

Служба безопасности Украины 0-800-501-482; callcenter@ssu.gov.ua

Коментарі закриті.