А Д В О К А Т
Кучерявый Олег Петрович

полный комплекс юридических услуг, защита интересов граждан и юридических лиц

» перепланування

Мар

18

На які будівельні роботи не потрібний дозвіл?

Автор: admin

Ще 7 червня 2017 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову № 406, якою затверджено перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, тобто тих робіт, для проведення яких не потрібно запрошувати будь які дозволи та після завершення яких не потрібно оформляти здачу в експлуатацію. Читать дальше…

Апр

5

На перепланування дозвіл не потрібний

Автор: Advocat

01 rusВерховна Рада України внесла зміни до деяких законодавчих15 актів щодо дерегуляції. Зокрема Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» змінено статті 100 і 152 Житлового кодексу Української РСР (далі – ЖКУ). При цьому, стаття 100 ЖКУ тепер передбачатиме, що виконання наймачем робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не потребують отримання документів, що дають право на їх виконання. Після завершення зазначених робіт Читать дальше…