АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Контакти

НАЦІОНАЛЬНА  АСОЦІАЦІЯ  АДВОКАТІВ  УКРАЇНИ

 

АДВОКАТСЬКЕ  ІНТЕРНЕТ-БЮРО

 

 

advocat3

Кучерявий Олег Петрович

Загальний юридичний стаж — більше, ніж 43 роки (з 1979 року).

Стаж адвокатської діяльності – більш, ніж 21 рік (свідоцтво про право на адвокатську діяльність № 1935/10 від 21.06.2001 р., видане Київською обласною КДКА).

 

 

Адвокат Кучерявый Олег Петрович

Украина, Черновицкая область, город Новоднестровск. 

Общий юридический стаж — более 43-х лет (с 1979 года).

Стаж адвокатской деятельности — более 21 года (свидетельство о праве на занятие адвокатской деятельностью № 1655/10 выдано Киевской ОКДКА Украины 21.06.2001 г.)

 

 

kycheryavyy.o@gmail.com

 

 

На першому з зазначених телефонів (+38067…) працюють месенджери Viber, WhatsApp та Telegram

В зв’язку з воєнними діями в Україні не завжди може бути можливість щоденної перевірки електронної пошти і коментарів/запитань на сайті. Тому, якщо питання стосується надання юридичної допомоги, за можливості повідомляйте про відправлення також через один з телефонних месенджерів.

Телефоном консультації не надаються. Телефонні номери опубліковані лише для перемовин про надання платної юридичної (правової, правничої) допомоги. Основний телефон – перший з зазначених.

Електронною поштою надаються лише платні письменні консультації і надається платна допомога зі складання документів, з оплатою на банківський рахунок.

 

 

Основний офіс:  

1 ukr_movaУкраїна, м. Новодністровськ (зустрич для консультацій прохання обов’язково узгоджувати по телефону)

 

 

01 rus

Основной офис:  

Украина, город Новоднестровск

На первом из указанных телефонных номеров (+38067…) работают мессенджеры Viber, WhatsApp, Telegram

В связи с военными действиями в Украине не всегда может быть возможность ежедневно проверять электронную почту и комментарии/вопросы на сайте. Поэтому, если вопрос касается предоставления юридической помощи, по возможности сообщайте об отправлении также через один из телефонных месенджеров.

Телефонные консультации не даются. Номера телефонов опубликованы для обращения за платной юридической помощью по конкретным делам. Основной телефонный номер – первый из указанных. 

По электронной почте даются только платные письменные консультации и предоставляется платная помощь по составлению документов, с оплатой средствами электронных платежей.

Коментарі закриті.