» 2021 » Травень
Автор: admin
Несовершеннолетний, совершивший два тождественных уголовных преступления, которые образуют повторность, может быть освобожден от наказания с применением принудительных мер воспитательного характера.
Кассационный уголовный суд в составе Верховного Суда отказал в удовлетворении кассационной жалобы прокурора на постановление апелляционного суда об оставлении без изменений приговора местного суда. Этим приговором несовершеннолетнего признали виновным в краже (ч. 1 ст. 185 УК Украины) и покушении на кражу (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 УК Украины), а на основании ч. 1 ст. 105 УК Украины освобожден от наказания с применением принудительных мер воспитательного характера в виде передачи его под надзор матери на один год. Читати далі…
Автор: admin
Позивачка уклала договір купівлі-продажу майнових прав на квартиру в новобудові, згодом написала листа про його розірвання забудовнику, але відповіді не отримала і продовжила сплачувати кошти згідно з договором. Після того як забудовник повідомив листом про припинення договору з ініціативи покупця, позивачка направляла листи про відмову від розірвання договору, сплатила всю суму за квартиру, тому вважала договір діючим і дійсним.
Вона просила суд, зокрема, визнати недійсними окремі пункти договору, визнати дії відповідача щодо припинення договору незаконними, визнати за нею майнові права на квартиру. Читати далі…
Автор: admin
Истица заключила договор купли-продажи имущественных прав на квартиру в новостройке, впоследствии написала письмо о его расторжении застройщику, но ответа не получила и продолжила платить деньги по договору. После того как застройщик сообщил письмом о прекращении договора по инициативе покупателя, истица направляла письма об отказе от расторжения договора, оплатила всю сумму за квартиру, потому считала договор действующим и действительным.
Она просила суд, в частности, признать недействительными отдельные пункты договора, признать действия ответчика о прекращении договора незаконными, признать за ней имущественные права на квартиру. Читати далі…
Автор: admin
к.і.н. Василь Каширін
У роки Першої світової війни, аж до виступу Румунії у війні на боці Антанти в серпні 1916 р., територія цієї країни була ареною запеклих сутичок таємних служб протиборчих таборів. Основні події цієї незримої боротьби відбувалися в столичному Бухаресті, який був об’єктом головної уваги стратегічної розвідки і таємної дипломатії обох сторін. Не менш напружене і драматичне протистояння розгорталося на російсько-румунському кордоні, на річці Прут і в дельті Дунаю. Головними учасниками цієї боротьби з російської сторони були офіцери прикордонної варти і чини політичної поліції, в першу чергу – Бессарабського губернського жандармського управління (БГЖУ). А їх противниками виступалиспівробітники Австро-Угорської та німецької розвідок, які мали широкі агентурні мережі в прикордонній смузі на румунському березі Пруту, серед місцевих контрабандистів, а також представників російської революційної еміграції, в тому числі матросів бунтівного броненосця «Князь Потьомкін-Таврійський», що залишилися в Румунії. Читати далі…
|