Тут Ви можете підписатися на розсилку для отримання статей сайту на адресу електронної пошти через систему FeedBurner від Google Inc. Всі опубліковані на сайті матеріали будуть надходити до Вас на мовах публікації відразу після публікації. Звертаємо Вашу увагу на те, що самостійною розсилкою статей адміністрація сайту не займається і не може впливати на неї
Думаю, что читателям известно, о принятии Верховной Радой в прошлом году ряда законов, направленных на противодействие и предотвращение коррупции. В частности – это законы № 1506-17 “Об основах предотвращения и противодействия коррупции” и № 1507-VI “Об ответственности юридических лиц за совершение коррупционных правонарушений”.
Читачам напевне відомо, що торік Верховна Рада прийняла низку законів, спрямованих на протидію та запобігання корупції. Зокрема – це закони № 1506-17 “Про засади запобігання та протидії корупції” і № 1507-VI “Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень”.
Законодавча влада вирішила навести хоча б якісь лад у питання підсудності справ з земельних питань. Проблем була в тому, що Господарські і Адміністративні суди тривалий час не могли поділити між собою справи з земельних питань. І нарешті 18 лютого 2010 року Верховна Рада України прийняла Закон № 1914-VI “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (ГПК) щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин.
Законодательная власть решила навести хотя бы какой-то порядок в вопросе подсудности дел по земельным спорам. Проблема состояла в том, что Хозяйственные и Административные суды продолжительное время не могли поделить между собой дела по земельным вопросам. И, в конце концов, 18 февраля 2010 года Верховная Рада Украины приняла Закон № 1914-VI “О внесении изменений в Хозяйственный процессуальный кодекс Украины (ХПК) относительно определения подсудности дел по вопросам земельных отношений.
Верховна Рада України Законом вiд 11.02.2010 № 1876-VI внесла зміни до деяких законодавчих актів щодо підстав перегляду судових рішень. Такі зміни пов’язані з більш повноцінним застосуванням рішень міжнародних судових установ, юрисдикція яких визнана Україною.
Верховная Рада Украины Законом от 11.02.2010 № 1876-VI внесла изменения в некоторые законодательные акты относительно оснований пересмотра судебных решений. Такие изменения связанные с более полноценным применением решений международных судебных учреждений, юрисдикция которых признана Украиной.
Органы государственного надзора (контроля) в сфере гражданской защиты выдают предписания и распоряжения почти всем юридическим лицам, которые зарегистрированы в Украине, начиная с частных предпринимателей и заканчивая стратегически важными для экономики государства объектами. Такими органами являются Государственный департамент пожарной безопасности, Государственная инспекция гражданской защиты и техногенной безопасности, а также Страховой фонд документации. Эти органы работают в системе МЧС Украины.
Органи державного нагляду (контролю) в сфері цивільного захисту видають приписи та розпорядження майже всім юридичним особам, які зареєстровані в Україні, починаючи з приватних підприємців і завершуючи стратегічно важливими для економіки держави об’єктами. Такими органами вважаться Державний департамент пожежної безпеки, Державна інспекція цивільного захисту та техногенної безпеки, а також Страховий фонд документації. Ці органи працюють у системі МНС України.
На сайт (у коментарях і на e-mail) надійшло значне число питань, які стосуються порядку подачі за новими правилами позовів від “дітей війни”, чорнобильців і інших соціальних категорій громадян. Багато питань стосуються також розмірів оплати держмита (судового збору) і збору на інформаційно-технічне забезпечення судових розглядів.
На сайт (в комментариях и на e-mail) поступила значительное число вопросов, касающихся порядка подачи по новым правилам исков от “детей войны”, чернобыльцев и прочих социальных категорий граждан. Многие вопросы касаются также размеров оплаты госпошлины (судебного сбора) и сбора на информационно-техническое обеспечение судебных рассмотрений.