Тут Ви можете підписатися на розсилку для отримання статей сайту на адресу електронної пошти через систему FeedBurner від Google Inc. Всі опубліковані на сайті матеріали будуть надходити до Вас на мовах публікації відразу після публікації. Звертаємо Вашу увагу на те, що самостійною розсилкою статей адміністрація сайту не займається і не може впливати на неї
Во все времена, вероятно с древних времен, довольно распространенными были такие преступления, как служебная подделка. Лица, находившиеся на службе у очень вельможных и маловельможных особ, или же на государственной службе, часто из тех или иных побуждений вносили неправдивые сведения в документы, которые им были поручены для ведения или хранения.
У всі часи, напевне, ще з прадавніх, досить поширеним був такий злочин, як службове підроблення. Особи, які перебували на службі у вельмивельможних і не дуже вельможних осіб, або на державній службі, часто з тих чи інших спонукань вносили неправдиві відомості у документи, які їм були доручені для ведення або зберігання.
Верховная Рада Украины, стремясь несколько поправить законодательно установленный порядок обжалования по делам административного судопроизводства, довольно существенно изменила некоторые положения Кодекса административного судопроизводства Украины (КАСУ) и внесла дополнения и изменения в Кодекс об административных правонарушениях (КоАП), а также в Закон “О Высшем Совете юстиции”. Вероятно законодатели посчитали, что существовавшие до этого времени положения закона (прежде всего – КАСУ), предоставляли гражданам слишком много прав и возможностей на обжалование актов, действий и бездеятельности высших органов государственной власти и управления.
Верховна Рада України, намагаючись дещо поправити законодавчо передбачений порядок оскарження в порядку адміністративного судочинства, досить суттєво змінила деякі положення Кодексу адміністративного судочинства України (КАСУ), внесла доповнення і зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП) та до Закону України “Про вищу раду юстиції”. Напевне це пов’язано з тим, що існуючи до цього часу положення законів (насамперед – КАСУ), на думку законодавців, надавали громадянам занадто багато прав і можливостей на оскарження актів, дій і бездіяльності вищих органів державної влади і управління.
Законодавець (Верховна Рада України) вирішив в черговий раз виправити свої помилки у законодавстві про банкрутство. Законом від 15.04.2010 р. № 2133-VI внесено зміни до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом).
Законодатель (Верховная Рада Украины) решил в очередной раз исправить свои ошибки в законодательстве о банкротстве. Законом от 15.04.2010 г. № 2133-VI внесено изменения в Закон Украины “О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом”, относительно осуществления управления предприятием-должником (банкротом).
Вже, напевне всім відомо, що Верховною Радою 24 квітня прийнятий і вже вступив у дію Державний бюджет України на 2010 рік. Прийнятий він трохи з запізненням, адже новий прем’єр обіцяв подати його до Верховної ради не пізніше 11 квітня цього року. Але порівняно з тим, наскільки прострочив його подання попередній уряд (місяців так на 4-5), ці 13 днів можна не рахувати.
Уже, наверняка всем известно, что Верховной Радой 24 апреля принят и уже вступил в силу Государственный бюджет Украины на 2010 год. Принят он немного с опозданием, ведь новый премьер обещал подать его в Верховную Раду не позднее 11 апреля этого года. Однако, по сравнению с тем, насколько просрочило его подачу предыдущее правительство (месяцев этак на 4-5), эти 13 дней можно не брать во внимание.
Державна влада України такі вирішила злегка взятися за збереження здоров’я населення України. Напевне не для кого вже не є таємницею, що лозунг “купуй українське”, стосовно їстівних продуктів (і не лише їстівних), давно перестав бути актуальним. Адже не лише якість цих продуктів є ні якою, а що саме погане – ці продукти, напевне у більшій своїй частині, є вкрай небезпечними для споживання.