Тут Ви можете підписатися на розсилку для отримання статей сайту на адресу електронної пошти через систему FeedBurner від Google Inc. Всі опубліковані на сайті матеріали будуть надходити до Вас на мовах публікації відразу після публікації. Звертаємо Вашу увагу на те, що самостійною розсилкою статей адміністрація сайту не займається і не може впливати на неї
Законодавці змінили низку нормативних актів, пов’язаних з обов’язковим страхуванням цивільної відповідальності водіїв авто-мототранспортних засобів (ТЗ). Одною з головних новин цього закону, є право учасників ДТП, у разі відсутності шкоди здоров’ю, самостійно (без участі працівників ДАІ) оформляти ДТП з метою отримання страхового відшкодування. Зміни внесені Законом вiд 17.02.2011 р. № 3045-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування”.
Украинская государственная власть решила очень оригинально поздравить украинский народ с наступающим днем украинской Конституции. Каким образом это было сделано? Сделала власть это законом от 14 июня этого года за № 3491-VI “О внесении изменений в Закон Украины “О Государственном бюджете Украины на 2011 год”. В этот закон с относительно невинным названием подленько впихнули пунктик следующего содержания:
Українська державна влада вирішила дуже оригінально поздоровити український народ з наступаючим днем української Конституції. Зробила влада це законом вiд 14 червня цього року за № 3491-VI “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2011 рік”. В цей закон з досить невинною назвою підступненько впхали пунктик наступного змісту:
Думаю: многим в Украине известно о том, что клинические испытания новых медицинских средств у нас осуществляются – как попало. При этом, на украинцах, не считаясь с их возрастом, испытывая различные лекарства (в основном – зарубежные) проводят эксперименты, как над лабораторными мышами. Продажные медицинские работники (понятно, что я имею на внимании не всех подряд), за дополнительную копейку готовы кого угодно сделать подопытными животными. И делают…
Гадаю, що дуже багатьом в Україні відомо, що клінічні випробування нових медичних засобів у нас здійснюються – як попало. При цьому, на українцях, не зважаючи на вік, здійснюють експерименти, як над лабораторними мишами. Продажні медичні працівники (зрозуміло, що я маю на увазі не всіх відразу), за додаткову копійку ладні кого завгодно зробити піддослідною твариною. І роблять…
Законодатели взялись за борьбу с браконьерством: 12 мая Верховная Рада Украины приняла Закон № 3325-VI, которым внесла изменения в Закон “О животном мире” относительно усиления мер по борьбе с браконьерством. В частности теперь этим законом четко определено – какие орудия добычи животных запрещены в Украине. А именно, Закон дополнен статьей 52-1, согласно которой, для добычи объектов животного мира запрещаются:
Законодавці взялися за боротьбу з браконьєрством: 12 травня Верховна Рада України прийняла Закон № 3325-VI яким внесла зміни до Закону “Про тваринний світ” щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством. Зокрема тепер цим законом чітко визначено – які знаряддя добування тварин заборонені в Україні. А саме, Закон доповнено статтею 52-1, згідно з якою, для добування об’єктів тваринного світу забороняються:
Верховной Радой Украины внесены изменения в статью 143 Семейного кодекса Украины относительно обязанности отца забрать ребенка из роддома. Эти изменения внесены Законом от 12.05.2011 № 3354-VI. При этом, отец, который не состоит в браке с матерью ребенка, отцовство которого определено в свидетельстве о рождении ребенка или признано по решению суда, обязан по уведомлении службою по делам детей, которое осуществляется в порядке, установленном Кабинетом Министров Украины, забрать ребенка для содержания и воспитания из роддома или из иного заведения здравоохранения, если этого не сделала мать ребенка. В случае если отец не состоит в браке, он получает статус одинокого отца.
Верховною Радою України внесені зміни до статті 143 Сімейного кодексу України щодо обов’язку батька забрати дитину з пологового будинку. Ці зміни внесені Законом вiд 12.05.2011 № 3354-VI. При цьому, батько, який не перебуває у шлюбі з матір’ю дитини, батьківство якого визначено у свідоцтві про народження дитини або визнано за рішенням суду, зобов’язаний за повідомленням служби у справах дітей, що здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, забрати дитину для утримання та виховання з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров’я, якщо цього не зробила мати дитини. У разі якщо батько не перебуває у шлюбі, він набуває статусу одинокого батька.
В последнее время все чаще возникают вопросы, которые касаются изменений в порядке деятельности в Украине иностранных субъектов хозяйствования. При этом, таким субъектам часто очень тяжело понять разницу между разными формами и видами хозяйствования в Украине. Поэтому возникает необходимость объяснить заинтересованным лицам эту разницу между такой формой хозяйствования, как представительство иностранного субъекта с хозяйственной деятельностью и одним из наиболее распространенных видов хозяйственных обществ – обществом с ограниченной ответственностью.