АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Січ

17

Новий порядок вручення судових повісток

Автор: admin

Кабінет Міністрів України постановою від 27 грудня 2019 року № 1149 вніс зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку.

Тепер судові повістки листоноша повинен вручати особисто адресатові, а якщо він відсутній – повнолітньому члену родини.

У випадку відсутності адресата (будь-кого із повнолітніх членів його родини) працівник поштового зв’язку інформує адресата за наявним номером телефону та/або вкладає в поштову скриньку повідомлення про надходження рекомендованого листа з позначкою «Судова повістка».

У випадку відсутності адресата протягом трьох днів, працівник пошти наступного дня повинен відправити лист до суду з позначкою «Адресат відсутній за зазначеною адресою» зі своїм підписом і із проставленням відбитку календарного штемпеля.

Судові повістки, адресовані юридичним особам, при доставці за зазначеною адресою вручають під розпис представникові підприємства, уповноваженому на одержання пошти. У випадку відсутності адресата за зазначеною адресою, повістку наступного дня повертають до суду також з позначкою про відсутність адресата, відбитком календарного штемпеля й підписом працівника поштового зв’язку.

Якщо представник підприємства відмовилися одержати судову повістку, працівник пошти зробить позначку «Адресат відмовився» і протягом наступного дня поверне лист із повісткою до ​​суду.

 

 

За публікацією сайту «Я и Закон» 

_______________________________________________________________________

 

Опубліковане на нашому сайті – січень 2020 року

 

Зацікавила публікація?
  • Одержуйте нові публікації по RSS або E-mail.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *