АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Лют

22

О правилах предоставления коммунуслуг по новому закону

Автор: admin

Зацікавила публікація?
 • Одержуйте нові публікації по RSS або E-mail.


коментарі 3

 1. Жанна :

  Доброго вечора! Свого часу я купила квартиру в новобудові (голі стіни – фактично це лише каркас квартири). Є лічильники води і тепла (показники нульові).Коштів,щоб привести цю квартиру до стану,де були б нормальні умови для проживання я не маю. Тому весь час проживаю в квартирі своєї матері,тут і прописана,сплачуючи тут разом з нею комунальні послуги.Управляюча компанія новобудови подала позов до суду про стягнення з мене боргу за утримання будинку та прибудинкової території, хоча я договір не укладала і не користувалась послугами. Чи маю я сплачувати ці кошти, якщо сплачую ЖКХ по місцю свого проживання? Наперед вдячна за відповідь.

 2. admin :

  Жанна, так, за утримання будинку і прибудинкової території Ви повинні сплачувати кошти, за винятком сплати за вивіз сміття. Адже управляюча компанія несе витрати на утримання будинку та прибудинкової території, незалежно від Вашого проживання, але то робиться фактично в Ваших інтересах – як власника квартири, яка знаходиться в цьому будинку. Тобто послугу по утриманню будинку і прибудинкової території Вам надають не як жильцю, а як власнику квартири. Але навіть щодо виключення з оплати сміття (і можливо – плати за користування лифтами) має бути подана Вами заява до управляючої компанії, що на цей час Ви не проживаєте у квартирі, а проживаєте за місцем реєстрації. Все це має бути письмово оформлене і з того часу Вам мають зменшити платіж за послуги, які Ви не отримуєте (вивіз сміття, користування лифтами).
  Я думаю, що суд Ви програєте. Окрім судових витрат, потім Вас ще виконавча служба обдере, а можливо ще й заарештує Ваші рахунки і майно. Якщо борг великий навіть може арештувати і придбану квартиру і Ви тривалий час не зможете навіть продати її і потім для зняття арешту будете знову сплачувати нотаріусу. Тому Вам, задля уникнення зайвих витрат краще чим скоріще укласти в ході судового розгляду с управляючою компанією мирову угоду з хоча б відносно взаємоприємлимими умовами, в тому числі – з реструктуризацією (розстроченням) виплати боргу.

 3. Жанна :

  Дякую.Буду діяти згідно ваших рекомендацій.Це добре,що ви надаєте можливість консультації.Вдячна вам, бажаю подальшого розвитку, плідної праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *