А Д В О К А Т
Кучерявый Олег Петрович

полный комплекс юридических услуг, защита интересов граждан и юридических лиц

Июл

25

Повідомлення щодо справ про банкрутство

Автор: admin

28467З 22 липня 2014 року набирає чинності нова01 rus редакція Інструкції користувача веб-сайту «Подача боржниками та організаторами аукціонів відомостей про справи про банкрутство», у відповідності до положень якої з 22 липня 2014 року боржники та організатори аукціонів зможуть розміщувати відповідні оголошення (повідомлення) на сайтах Вищого господарського суду України та Міністерства юстиції України через єдину електронну форму за посиланням ovsb.ics.gov.ua.

Так 19 січня 2014 року згідно з пунктом 1 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»  вступило в силу положення щодо офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. У зв’язку з цим, з 19 січня 2014 року офіційне оприлюднення відомостей про справу про банкрутство здійснюється на сайтах ВГСУ та Міністерства юстиції України.

Надсилання організаторами аукціонів та боржниками передбачених Законом оголошень (повідомлень) про справу про банкрутство для розміщення їх на офіційному сайті ВГСУ здійснюється шляхом заповнення електронної форми за посиланням: ovsb.ics.gov.ua.

Для розміщення оголошень (повідомлень) про справу про банкрутство на офіційному сайті Міністерства юстиції України, вказані оголошення надсилаются поштою у паперовому вигляді та електронною поштою в електронному вигляді на адресу Міністерства юстиції України.

За публікацією сайту «Судова влада України».

____________________________________________________________

Публікація — липень 2014 рокуДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *