АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Лют

28

По невиконаних рішеннях судів варто перевірити банківські рахунки

Автор: admin

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області розмістила повідомлення для тих громадян, щодо яких роками не виконуються рішення судів про виплату пенсійних та інших соціальних виплат. Це оголошення стосується мешканців всіх областей України, а не лише Чернівецької, а також не лише тих судових рішень, в яких відповідачем були і тепер є боржниками органи Пенсійного фонду України, а й інші державні органи, зокрема – Управління соціального захисту населення у всіх населених пунктах України.

Відповідно до цього оголошення, подальша можливість отримання виплат по судових рішення буде залежати від повідомлення органам Державної казначейської служби нових номерів банківських рахунків.

 

Це ми спробували пояснити більш зрозумілою мовою суть оголошення прес-служби ГУ ПФУ, а саме оголошення містить наступну, більш детальну інформацію:

 

«Органи Державної казначейської служби України здійснюють погашення заборгованості за судовими рішеннями у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою» № 440 від 03.09.2014.

У зв’язку із змінами, внесеними до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, на виконання постанови Правління Національного банку України від 11.09.2017 № 89, змінено банківські рахунки, операції за якими здійснюються із використанням платіжних банківських карток з 2625 на 2620.

З огляду на викладене, повідомляємо, що громадянам, які зверталися до судів про здійснення перерахунку пенсій відповідно до Законів України «Про соціальний захист дітей війни», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та мали рахунки 2625, необхідно отримати інформацію про нові банківські рахунки 2620, для подальшого їх надання до територіальних органів Державної казначейської служби України».

 

Ще раз підкреслюємо, що це оголошення фактично стосується мешканців всіх областей України, а не лише Чернівецької, а також не лише тих судових рішень, в яких відповідачем були і тепер є боржниками органи Пенсійного фонду України, а й інші державні органи, зокрема – Управління соціального захисту населення у всіх населених пунктах України.

 

 

_____________________________________________

 

Публікація – березень 2019 рокуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *