АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Жов

6

По паспортным вопросам – в центры административных услуг

Автор: admin

101Распоряжением Кабинета Министров1 ukr_mova Украины от 16.05.2014 г. № 523-Р определен перечень административных услуг Государственной миграционной службы, которые будут переданы Центрам предоставления административных услуг.

Согласно п. 5 указанного распоряжения КМУ, пункты с 24 по 30 утвержденного перечня административных услуг вступают в силу с 1 октября 2014 года и предусматривают:

 • оформление и выдачу паспорта гражданина Украины;
 • оформление и выдачу паспорта гражданина Украины в случае обмена, вместо поврежденного, утраченного или похищенного;
 • вклеивание в паспорт гражданина Украины фотокарточки при достижении гражданином 25- и 45-летнего возраста;
 • регистрацию места жительства лица;
 • снятие с регистрации места жительства лица;
 • регистрацию места пребывания лица;
 • оформление и выдачу справки о регистрации места жительства или места пребывания лица.

Пункты 22, 23 распоряжения вступают в силу с 1 января 2015 года и предусматривают:

 • оформление и выдачу, или обмен паспорта гражданина Украины для выезда за границу (в том числе срочное оформление);
 • оформление и выдачу проездного документа ребенка.

Во исполнение Распоряжения КМУ, Управления и территориальные подразделения ГМС не будут принимать у граждан заявления  (в том числе и те, которые поступили по почте) относительно предоставления перечисленных административных услуг с момента наступления указанных сроков.

Со всеми обращениями по вышеупомянутым вопросам граждане могут обращаться в Центры предоставления административных услуг по месту жительства.

В частности, жители города Сокиряны и Сокирянского района по адресам:

 • г. Сокиряны, ул. Горького, 5, тел. +38 (03739) 2-18-51,
 • г. Сокиряны, ул. Т. Шевченко, 3, тел. +38 (03741) 2-20-35, cnap_sok@ukr.net

Жители города Новоднестровска – по адресу: г. Новоднестровск, м-н “Дубрава”, помещение городского совета, 2-и этаж, каб. № 2, тел. +38 (03741) 3-15-45, (03741) 3-11-54, (03741) 3-32-89, yaak1@ukr.net

_____________________________________________________________

Публикация – октябрь 2014 года



коментарі 3

 1. Илона Мельничук :

  Доброго дня, Олеже Петровичу. Прошу Вашої допомоги. Я помічник юриста (безкоштовні консультації для населення). Звернулася дівчина 27 років. З них 15 років ніде не прописана, документи, що посвідчують особу ніколи не мала (є лише свідоцтво про народження, атестат, диплом, ідентифікаційний номер) Народилася в РФ, в 11 років переїхала з матірю до України (1999 рік). Мати і батько громадяни РФ. Мати померла, батько в Росії. Міграційна служба порадила звернутися до посольства РФ(отримати громадянство РФ).Записалася на прийом у посольсто, а коли приїхала (дійшла черга)їй повідомили, що її у черзі немає і відправили. Дівчина вагітна, не одружена, працює не офіційно вже 7 років, зайвих коштів не має. Бажає отримати громадянство України, одружитися до народження дитини. Я розумію, що до народження дитинки вона не вспіє навіть паспорт громадянки РФ отримати. Однак, можливо, у Вашій практиці вже були схожі випадки.На сьогоднішній день її особу ідентифікувати не можливо. А їй скоро народжувати. Допоможіть будь-ласка.

 2. admin :

  Илона Мельничук, навряд чи я зможу допомогти в такій складіній ситуації шляхом віддалених консультацій. Я би порадив насамперед приділити найбільшу увагу отриманню громадянства РФ, оскільки наші служби їй громадянство не дадуть не за яких умов. А щоб пробити російську бюрократію, насамперед потрібно написати скаргу на дії посольських працівників і звернутися на гарячу лінію МЗС РФ. Можна навіть спробувати й на вищі гарячі лінії звернутися. Тільки ні де поки що не афішувати, що потім хоче громадянство України оформити.

 3. Ілона Мельничук :

  Олеже Петровичу, я Вам дуже вдячна. Для неї, кожна порада зараз на вагу золота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *