АДВОКАТСЬКЕ бюро
Кучерявого Олега Петровича

повний комплекс юридичних послуг, захист інтересів громадян і юридичних осіб

Тра

4

Скасування талону до посвідчення водія і зміна відповідальності

Автор: юрист Денис Кучерявый

17 березня Верховна Рада України Законом №на русском языке 3163-VI внесла змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Насамперед слід зазначити, що цим Законом в черговий раз скасовано талон до посвідчення водія, до якого мали вноситися відмітки про порушення правил дорожнього руху (ПДР) та про вилучення посвідчення водія. Відповідно скасовано і адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами без такого талону.

Крім того, до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КпАП) внесено зміни, які скасовують застосування такого виду покарання, як громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин за такі порушення ПДР, як перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху (ст. 122 ч. 3 КпАП).

Цей Закон вже набрав чинність.

_____________________________________________________________

Публікація – 2011 рікОдин відгук

  1. admin :

    Олег, мы не против, что бы Вы разместили какую-то информацию-предупреждение. Но она должна быть изложена в корректной форме. Кроме того, мы не имеем подтверждений правдивости Ваших утверждений и не исключаем, что они могут быть следствием конкурентной борьбы или личных неприязненных отношений. Изложенные Вами ссылки на сайт иного юриста или на какую-то известную только Вам визитку – это пустой звук. Если же Вы считаете кого-то мошенниками – обратитесь в правоохранительные органы. И уж тем более, никак нельзя зачислять в мошенники всех юристов целого города. Поэтому Ваши комментарии удалены.